Sluiten

Wie is wie bij Musea Brugge?

Een overzicht van de medewerkers van Musea Brugge.

Afdelingen

2023 Directieteam 1

DIRECTIE

Anne van Oosterwijk, directeur Collectie
Elviera Velghe, directeur Publiek & Tentoonstellingen

Els Dendooven, coördinator Administratie
Aleid Hemeryck, projectcoördinator
Steven Slos, cultuurbeleidscoördinator
Alex Van der Beke, directeur Infrastructuur & veiligheid
Karolien Vanhaverbeke, coördinator Onthaal & uitbating

Afdeling Collectie

Directeur Collectie

Conservatie

Charlotte Bouteligier, coördinator conservatie

Jutta Aendenboom, collectiezorger papier
Astrid Decruyenaere, projectmedewerker
Steven Kersse, depotbeheerder
Lisa Stevens
, depotcoördinator Erfgoedfabriek

Kaat Swinnen, junior projectmedewerker
Thomas Van De Woestyne
, junior projectmedewerker

Technisch atelier

Stijn Blomme, technisch assistent / houtbewerker
Eddy Costenoble, technisch assistent
Patrick Delanghe, technisch medewerker elektriciteit
Sam Mlibwa
, technisch medewerker
Michaël Van Eeghem, technisch assistent / schilder
Peter Van Pelt
, technisch assistent / houtbewerker
Luc Vandenheede, technisch assistent / houtbewerker
Daan Verbeke
, technisch medewerker

Registratoren

Benoit Kervyn de Volkaersbeke, consulent religieus erfgoed
An Verbruggen, senior registrator

Joeri Steegmans, digital content manager

Conservatoren

Evelien de Wilde, conservator prentenkabinet
Anna Koopstra
, conservator vroege Nederlandse schilderkunst
Guenevere Souffreau, conservator metaal, glas en numismatiek en conservator natuurwetenschappelijk onderzoek
Geert Souvereyn
s, conservator erfgoed van het dagelijks leven
Laurence Van Kerkhoven
, conservator schilderkunst barok tot 1945 en conservator schilderkunst na 1945
Nadia Vangampelaer
e, conservator beeldhouwkunst, meubelen en keramiek

Joyce Klein Koerkamp, expert technische beeldvorming

Björn Hinderyckx, bibliothecaris

Maja Dudek, junior projectmedewerker
Emma Stubbe
, junior projectmedewerker

Afdeling Publiek & Tentoonstellingen

Directeur Publiek & Tentoonstellingen

Communicatie

Tom Deschacht, coördinator pers & communicatie

Ann Boeyaert, administratief medewerker communicatie en signalisatie
Jemarie Noyez, medewerker digitale en grafische communicatie
Julia Willaert
, medewerker digitale communicatie en redactie

Publieksbemiddeling, reservaties & ticketing

Sarah Bauwens, coördinator communities, kansengroepen en vrijwilligers
Marjolijn Meyns
, coördinator toeristen en gidsen
Tine Van Poucke
, coördinator volwassenen, Life long learning en hoger onderwijs
Katelijne Vertongen
, coördinator kinderen, families en basisonderwijs

Lies De Backere, coach ticketing en reservaties
Hilde Jonckheere
, medewerker reservaties en onthaal
Bram Lancsweert
, medewerker reservaties en onthaal
Frédéric Vukojevic
, medewerker reservaties en onthaal

Annick De Bruyckere, polyvalent medewerker
Meggy Denolf
, administratief medewerker

Wim Berteloot, stadsbeiaardier

Presentaties

Lieven De Visch, coördinator tentoonstellingen publieksbemiddeling

Filip Demeyer, curator moderne kunst, cultuur en geschiedenis
Michel Dewilde
, curator hedendaagse kunst, cultuur en geschiedenis
Sibylla Goegebuer
, curator oude kunst, cultuur en geschiedenis

Marie Vandeghinste, junior projectmedewerker

Marketing & trade

Anna Adamski, coördinator marketing, branding en partnerships

Wladimir Allo, medewerker databeheer
Lotte De Jonghe, projectmedewerker marketing
Ilse Van Damme, coördinator travel, trade en citymarketing
Ans Vanhoute
, administratief medewerker

Retail

Lieve Desmidt, retailmanager

Veerle Andries, administratief medewerker e-shop
Anja Bienstman, administratief medewerker retail
Patricia Defruyt, polyvalent medewerker retail

Zakelijk beheer

Infrastructuur & veiligheid

Alex Van der Beke, directeur infrastructuur & veiligheid

Steven Baes, teamcoach conciërges en schoonmaak
Renzo Declerck, huisbewaarder
Hedi De Mey
, huisbewaarder
Nicolas Van Bogaert, technisch projectcoördinator
Quinten Vercruysse, huisbewaarder

Veiligheidscentrale

Schoonmakers:
Veronique Aelterman, Nancy Claeys, Anne Danneels, Ann De Craemer, Gina De Graeve, Sheila Depuydt, Brigitte De Voogt, Flavia Gonzalez, Christa Meuris, Lolita Pehangko, Maria Aparecida Pinto, Veronique Van Maele, Heidi Van Watermeulen, Pascale Vlaeminck en Conny Vercamp.

Projectcoördinatie

Aleid Hemeryck, projectcoördinator

Bedrijfsorganisatie

Els Dendooven, coördinator administratie

Nathalie Huwel, financieel deskundige
Nancy Jamain
, boekhouder
Vanessa Pfaff
, administratief medewerker
Ellen Pollet
, administratief medewerker

Marie Herman, stagiair

Digicel

Katrien Steelandt, coördinator e-cultuur

Glenn De Kemel, digicoach
Harry Stroobandt, projectcoördinator MEMLING GESPOT

Teoman Kiliç, junior projectmedewerker
Grâce Mwali De Pelseneer, junior projectmedewerker
Floris Vanden Bussche
, junior projectmedewerker

Onthaal & uitbating

Karolien Vanhaverbeke, coördinator Onthaal & Uitbating

Joeri Vanbesien, technisch hoofdmedewerker
An Vandekerckhove
, technisch medewerker

Stefaan Delanghe, teamcoach
Alain De Schacht, teamcoach
Mattias Herremans, teamcoach
Inge Offermans
, teamcoach
Joanie-Dee Schepens
, teamcoach
Nikki Tondeleir, teamcoach

Contacteer Onthaal & uitbating (050 44 46 96)

Onthaalpersoneel:
Abdellah, Abdilkadir, Alexis, Anaïs, Anayansi, Ann, Ann, Anna, Anneleen, Antonina, Bart, Ben, Carina, Carine, Caroline, Christophe, Claude, Claudia, Darline, Dave, David, Dirk, Doris, Elke, Ella, Els, Elsy, Francisca, Frederik, Frido, Gino, Giovanni, Guy, Heidi, Ilona, Ilya, Inge, Jasmine, Jasper, Jihad, Joanie-Dee, Joeri, Joeri, Johan, Johan, Jonas, Kadjik, Karine, Katrien, Kelly, Kenneth, Kris, Lilith, Lore, Lucie, Magda, Malika, Marie-Claire, Martine, Martine, Maxim, Miguel, Nadia, Nadine, Natalia, Nick, Nico, Nicole, Nikoleta, Olivier, Pascal, Robrecht, Séphora, Stefan, Stefan, Stefanie, Sylvia, Sylvia, Tania, Thimoty, Thomas, Timo, Tom, Tommy, Tristan, Valérie, Valérie, Veerle, Wim

Partners

Erfgoedcel

Livia Snauwaert, coördinator erfgoedcel

Lisa Bracke, consulent erfgoedcel
Evelyne Desmet, administratief medewerker erfgoedcel
Pieter De Ketelaere
, projectmedewerker
Louise Vermeersch
, consulent erfgoedcel
Sarah Verplancke, consulent erfgoedcel

Contacteer Erfgoedcel

Raakvlak

Jari Mikkelsen, diensthoofd - aardrijkskundige

Stefan Decraemer, erfgoeddeskundige
Jan Huyghe
, erfgoeddeskundige - depotarcheoloog
Femke Germonpre
, digitaliseringsdeskundige
Griet Lambrecht, erfgoeddeskundige - depotarcheoloog
Caroline Landsheere
, publieksmedewerker
Charlotte Steyaert
, administratief medewerker
Frederik Roelens, erfgoeddeskundige - stadsarcheoloog
Tom Vandelanoitte, adjunct-erfgoeddeskundige
Jurgen Van de Walle, erfgoedarbeider
Serge Van Liefferinge, technisch assistent (opgravingen) - erfgoedassistent
Dieter Verwerft, erfgoeddeskundige - onderzoeksarcheoloog

Contacteer Raakvlak