Laatste dagen 'Oog in oog met de Dood': nog tot en met zondag 5 februari. Tickets & info

Sluiten

Wie is wie bij Musea Brugge?

Een overzicht van de medewerkers van Musea Brugge.

Afdelingen

DIRECTIE

Jonathan Nowakowski, zakelijk directeur
Anne van Oosterwijk, directeur Collectie
Elviera Velghe, directeur Publiek & tentoonstellingen

Els Dendooven, coördinator Administratie
Aleid Hemeryck, projectcoördinator
Steven Slos, cultuurbeleidscoördinator
Alex Van der Beke, directeur Infrastructuur & veiligheid
Karolien Vanhaverbeke, coördinator Onthaal & uitbating

Afdeling Collectie

Directeur Collectie

Conservatie

Charlotte Bouteligier, coördinator conservatie

Jutta Aendenboom, collectiezorger papier
Astrid Decruyenaere, projectmedewerker
Steven Kersse, depotbeheerder

Technisch atelier

Stijn Blomme, technisch assistent / houtbewerker
Eddy Costenoble, technisch assistent
Patrick Delanghe, technisch medewerker elektriciteit
Michaël Van Eeghem
, technisch assistent / schilder
Peter Van Pelt
, technisch assistent / houtbewerker
Luc Vandenheede, technisch assistent / houtbewerker
Casper Vanhaelemeesch, technisch medewerker
Daan Verbeke
, technisch medewerker

Registratoren

Benoit Kervyn de Volkaersbeke, consulent religieus erfgoed
Ellen Soenens, junior registrator
Joeri Steegmans
, junior registrator
Sarah Van Ooteghem, registrator
An Verbruggen, senior registrator
Charlotte Virgils
, junior registrator

Conservatoren

Evelien de Wilde, conservator prentenkabinet
Guenevere Souffreau, conservator metaal, glas en numismatiek en conservator natuurwetenschappelijk onderzoek
Geert Souvereyn
s, conservator erfgoed van het dagelijks leven
Laurence Van Kerkhoven
, conservator schilderkunst barok tot 1945 en conservator schilderkunst na 1945
Nadia Vangampelaer
e, conservator beeldhouwkunst, meubelen en keramiek

Marijn Everaarts, projectmedewerker tentoonstelling Hugo Van der Goes
Björn Hinderyckx, bibliothecaris

Afdeling Publiek & tentoonstellingen

Directeur Publiek & tentoonstellingen

Communicatie

Tom Deschacht, coördinator pers & communicatie

Ann Boeyaert, administratief medewerker communicatie en signalisatie
Jemarie Noyez, medewerker digitale en grafische communicatie
Julia Willaert
, medewerker digitale communicatie en redactie

Publieksbemiddeling, reservaties & ticketing

Sarah Bauwens, coördinator communities, kansengroepen en vrijwilligers
Marjolijn Meyns
, coördinator toeristen en gidsen
Harry Stroobandt, coördinator volwassenen, Life long learning en hoger onderwijs
Tine Van Poucke
, coördinator volwassenen, Life long learning en hoger onderwijs
Katelijne Vertongen
, coördinator kinderen, families en basisonderwijs

Hilde Jonckheere, medewerker reservaties en onthaal
Bram Lancsweert
, medewerker reservaties en onthaal
Frédéric Vukojevic
, medewerker reservaties en onthaal

Petra Demeyer, polyvalent medewerker
Meggy Denolf
, administratief medewerker

Wim Berteloot, stadsbeiaardier

Presentaties

Lieven De Visch, coördinator tentoonstellingen publieksbemiddeling

Filip Demeyer, curator moderne kunst, cultuur en geschiedenis
Michel Dewilde
, curator hedendaagse kunst, cultuur en geschiedenis
Sibylla Goegebuer
, curator oude kunst, cultuur en geschiedenis

Marketing & trade

Anna Adamski, coördinator marketing, branding en partnerships

Wladimir Allo, medewerker databeheer
Annick De Bruyckere
, polyvalent medewerker
Ilse Van Damme
, coördinator travel, trade en citymarketing

Retail

Lieve Desmidt, retailmanager

Veerle Andries, administratief medewerker e-shop
Anja Bienstman, administratief medewerker retail
Patricia Defruyt, polyvalent medewerker retail

Zakelijk beheer

Zakelijk directeur

Infrastructuur & veiligheid

Alex Van der Beke, directeur infrastructuur & veiligheid

Steven Baes, teamcoach conciërges en schoonmaak
Renzo Declerck, huisbewaarder
Koenraad Naessens, huisbewaarder
Nicolas Van Bogaert, technisch projectcoördinator
Quinten Vercruysse, huisbewaarder

Veiligheidscentrale

Schoonmakers:
Veronique Aelterman, Nancy Claeys, Anne Danneels, Gina De Graeve, Brigitte De Voogt, Marianne Johansen, Christa Meuris, Lolita Pehangko, Maria Aparecida Pinto, Vicky Plovie, Veronique Van Maele , Pascale Vlaeminck.

Projectcoördinatie

Aleid Hemeryck, projectcoördinator

Bedrijfsorganisatie

Els Dendooven, coördinator administratie

Petra Derous, administratief assistent
Nathalie Huwel
, financieel deskundige
Nancy Jamain
, boekhouder
Vanessa Pfaff
, administratief medewerker
Ellen Pollet
, administratief medewerker

Digicel

Katrien Steelandt, coördinator e-cultuur

Glenn De Kemel, digicoach

Onthaal & uitbating

Karolien Vanhaverbeke, coördinator Onthaal & Uitbating

Contacteer Onthaal & uitbating, 050 44 46 96

Joeri Vanbesien, technisch hoofdmedewerker
An Vandekerckhove
, technisch medewerker

Lore Chielens, teamcoach
Séphora Decelle, teamcoach
Stefaan Delanghe, teamcoach
Alain De Schacht, teamcoach
Mattias Herremans, teamcoach
Inge Offermans
, teamcoach
Anaïs Warmoes, teamcoach

Onthaalpersoneel:
Abdellah, Abdilkadir, Alexis, Anayansi, Ann, Ann, Anna, Anneleen, Antonina, Bart, Ben, Carina, Carine, Caroline, Christophe, Claude, Claudia, Darline, Dave, David, Dirk, Doris, Elke, Ella, Els, Elsy, Francisca, Frederik, Frido, Gino, Giovanni, Guy, Heidi, Ilona, Ilya, Inge, Jasmine, Jasper, Jihad, Joanie-Dee, Joeri, Joeri, Johan, Johan, Jonas, Kadjik, Karine, Katrien, Kelly, Kelly, Kenneth, Kris, Lilith, Lore, Lucie, Magda, Malika, Marc, Marie-Claire, Martine, Martine, Maxim, Miguel, Nadia, Nadine, Natalia, Nick, Nick, Nico, Nicole, Nikki, Nikoleta, Olivier, Pascal, Raphael, Robrecht, Séphora, Stefan, Stefan, Stefanie, Sylvia, Sylvia, Tania, Thimoty, Thomas, Timothy, Tom, Tommy, Tristan, Vaida, Valérie, Valérie, Veerle en Wim.

Partners

Erfgoedcel

Livia Snauwaert, coördinator erfgoedcel

Lisa Bracke, consulent erfgoedcel
Catherine Brouckaert, administratief medewerker erfgoedcel
Margot Logier
, projectmedewerker
Louise Vermeersch
, consulent erfgoedcel
Sarah Verplancke, consulent erfgoedcel

Contacteer Erfgoedcel

Raakvlak

Jari Mikkelsen, diensthoofd - aardrijkskundige

Stefan Decraemer, erfgoeddeskundige
Jan Huyghe
, erfgoeddeskundige - depotarcheoloog
Femke Germonpre
, publieksmedewerker
Nico Inslegers, technisch assistent (kaarten en plannen) - erfgoedassistent
Griet Lambrecht, erfgoeddeskundige - depotarcheoloog
Caroline Landsheere
, publieksmedewerker
Frederik Roelens, erfgoeddeskundige - stadsarcheoloog
Tom Vandelanoitte, adjunct-erfgoeddeskundige
Stéphanie Van den Broek, administratief medewerker
Jurgen Van de Walle, erfgoedarbeider
Tessa Van Esbroeck
, publieksmedewerker
Serge Van Liefferinge, technisch assistent (opgravingen) - erfgoedassistent
Dieter Verwerft, erfgoeddeskundige - onderzoeksarcheoloog

Contacteer Raakvlak